بزرگترین مرجع دانلود ایرانیان
هر آنچه که در جست و جوی آن هستید...
درباره وبلاگ


بزرگترین مرجع دانلود ایرانیان فقط برای کاربری آسانتر شما دوستان و کاربران عزیز ایجاد گردیده است

مدیر وبلاگ : MAHDI
نویسندگان
R-Drive Image نرم افزاری برای پشتیبان گیری از درایو های هارد دیسک سیستم. با قابلیت گرفتن پشتیبان از نرم افزار ها و درایوهای نصب شده بر روی ویندوز.همچنین این نرم افزار قابل حمل بوده و بر روی هر سیستمی نصب می شود.

R-Drive Image 4.5.4508 Portable

R-Drive Image 4.5.4508 Portable | 13.73 Mbتحقیق خصوصیات درایو تصویر :
* یک رابط ویزارد ساده -- هیچ در عمق - کامپیوتر مهارت های مدیریتی مورد نیاز است.
* در این - - پرواز اقدامات : فایل های تصویری در ایجاد می شوند ، به - پرواز ، بدون نیاز به توقف و دوباره فعال کنید. تمام دیسک های دیگر می نویسد : در کش ذخیره می شوند تا زمانی که با مزه است که ایجاد کرده است. اطلاعات را از فایل های تصویری در بازسازی هستند ، در پرواز ، و هم ، به جز در یک پارتیشن سیستم. داده ها را به سیستم می توان پارتیشن یا تحقیق توسط شروع مجدد - تصویر دیسک در کاذب آن در حالت گرافیکی را مستقیما از ویندوز ، و یا با استفاده از دیسک به خصوص ایجاد راه اندازی بازسازی.
* فشرده سازی فایل های تصویری. فایل های تصویری فشرده سازی می تواند برای ذخیره کردن فضای ذخیره سازی رایگان.
* حمایت از رسانه های متحرک. فایل های تصویری را می توان در رسانه های برداشتنی ذخیره خواهد شد.
* پشتیبانی از شبکه. تحقیق ، درایو سی دی bootable تصویر نسخه پشتیبانی از دیسک تصویر ایجاد پرونده و مرمت بیش از شبکه های مایکروسافت (پروتکل CIFS).
* شبه حالت گرافیکی. دوباره به شبه حالت گرافیکی به طور مستقیم از ویندوز را به بازگرداندن اطلاعات به سیستم قفل شده است و دیگر پارتیشن. بدون نیاز به استفاده از دیسک راه اندازی هر بیشتر.
* فهرست طولانی از دستگاه های پشتیبانی. لیست سخت افزاری پشتیبانی شده توسط تحقیق - نسخه تصویر دیسک bootable تمدید شده است. مشاهده لیست
* کارت 2.0 دستگاه در حمایت از شبه حالت گرافیکی. با قیمت هارد دائما رفتن پایین ، یک خارجی IDE - کارت 2.0 مورد هارد با یک هارد دیسک مناسب یک ایده آل (سریع و قابل اعتماد) راه حل برای نوت بوک و رایانه مهر و موم شده به سیستم تهیه پشتیبان و پارتیشن های دیگر است که می تواند تنها در کاذب بازسازی می شود است در حالت گرافیکی. آیا دیسک های متعدد سی دی سی دی و غیرقابل اعتماد کند / دی وی دی ضبط هر بیشتر استفاده نکنید. به یاد داشته باشید : با پشتیبان incremental ، این دیسک سخت می شود این است که بیش از حد بزرگ است.
* نسخه Bootable. ویژه دیسک bootable (2 یا فلاپی دیسک و یا یک سی دی) می تواند ایجاد شده را به بازگرداندن اطلاعات را به پارتیشن سیستم.
* انفرادی فایل ها و پوشه ها مرمت. یک تصویر دیسک می تواند به عنوان خوانده شده متصل می شود ، تنها در درایو مجازی و محتوای آن را می توان مشاهده و کپی شده.
* فایل های تصویری فتق. تصاویر ، دیسک را می توان به فایل های چند قسمتی است به اندازه یک رسانه ذخیره سازی.
* حفاظت از تصویر. فایل های تصویری روی دیسک می تواند رمز عبور حفاظت شده و حاوی نظرات.
* فایل تبدیل سیستم. این فایل سیستم از دیسک بازسازی می توانید به یکی از دیگری تبدیل می شود (FAT16 به FAT32 و پرس قرار دادن جهت مخالف.).
* جدید ایجاد پارتیشن. اطلاعات را از یک تصویر دیسک را می توان در یک رایگان (unpartitioned برقرار می شود) فضا ، در هر محل بر روی دیسک سخت. اندازه پارتیشن اعاده می تواند تغییر کرده است.
* جایگزینی پارتیشن. اطلاعات را از یک تصویر دیسک را می توان در پارتیشن های دیگر موجود بازسازی می شود. تحقیق - تصویر دیسک از پارتیشن های حذف و بازگرداندن داده است که در فضای رایگان.
* دیسک کپی دیسک. یک دیسک کامل می تواند به طور مستقیم در یکی دیگر را به کپی.
* فایل های تصویری تأیید. شما ممکن است برای بررسی در صورت فایل های تصویری شما به خوبی قبل از شما آنها را ذخیره و یا بازیابی اطلاعات از آنها.
* زمان بند. یک وقت برای ایجاد تصویر دیسک ممکن است برنامه ریزی شده و روند می تواند در حالت بی مراقبت اجرا شود.
* ایجاد فیلمنامه برای اقدامات مکرر و یا بی مراقب. فیلمنامه چنین برای ایجاد یک فایل تصویری و داده های appending را به یک تصویر موجود در پرونده از تحقیق ایجاد می شوند ، تصویری و رابط درایو به همان روش عمل واقعی است که انجام می شود. اسکریپت را از خط فرمان و یک فرمان از اعدام هستند می توانند به هر نوع فایل دستور شامل می شود.
* اقدام گزارش. وقتی که تصویر دیسک است که با موفقیت ایجاد شده و یا در عمل نتواند این گزارش می تواند به صورت خودکار بر پست الکترونیکی و یا یک برنامه خارجی می تواند راه اندازی ارسال شده است.

جدید تحقیق ، ویژگیهای تصویر دیسک در نسخه 4.x :
* ویندوز ویستا و پشتیبانی از پردازنده های 64 بیتی. جدید تحقیق - دیسک نسخه تصویری پشتیبانی از همه ویندوز ویستا سیستم عامل و پردازنده های 64 بیتی.
* شتاب از ایجاد تصویر دیسک عملیات کپی. غیرهمزمانی من / Ø و پخش کتابخانه zlib فشرده سازی در میان پردازنده های مختلف افزوده شد. به عنوان یک نتیجه ، کاربران می توانند کنید تا 200 ٪ در دستاوردهای سرعت ایجاد تصویر دیسک و عملیات کپی.
* دیفرانسیل ایجاد مزه. هنگامی که incremental / پشتیبان دیفرانسیل است ایجاد می شود ، به تصویر می تواند توسط دیفرانسیل در مقایسه با داده های فعلی را با 128 - هش کمی از داده های اصلی و بدون خواندن تصویر اصلی ایجاد می شود. که در سرعت های بالا در فرآیند ایجاد incremental / تصویر دیفرانسیل و در هر مورد ، بلکه بدون نیاز به دیسک اصلی را تغییر تصویر در هنگام نوشتن به سی دی / دی وی دی دیسک.
* Incremental تصویر در حالت خلقت. در نسخه های قبلی که در حالت دیفرانسیل بود فقط در دسترس.
* یک bootable ماژول می توانید به یک سی دی نوشته شود / دیسک دی وی دی همراه با داده های با مزه آن. به این ترتیب این امکان وجود دارد برای ایجاد یک سی دی / دی وی دی به دیسک بوت و ترمیم سیستم.
* مایکروسافت پشتیبانی از جلد سایه کپی سرویس (VSS). به منظور ایجاد یک نقطه در - لحظهای زمان از یک پایگاه داده ، به تبادل سرور مانند مایکروسافت ، مایکروسافت SQL و اوراکل قبل از فرآیند تهیه پشتیبان مطلع هستند آغاز می شود. این تکنولوژی اجازه می دهد که هماهنگ بانک اطلاعاتی سرور و ایجاد نسخه های صحیح سریع اطلاعات متغیر.
* پویا دیسک BSD و حمایت از برش. دیسک دینامیک و برش BSD می تواند پشتیبان ، کپی و بازسازی. این ویژگی را در هر دو نسخه های ویندوز و bootable از تحقیق - تصویر دیسک پشتیبانی شده است. شما ممکن است یک تصویر از یک دیسک و یا یک حجم هر نوع ایجاد کرده و سپس برگرداندن تصویر به یک دیسک دینامیک و یا اساسی. اما وقتی که با مزه است که چنین بازسازی به شما ممکن است به اندازه و یا ویژگیهای دیگری از روی دیسک هدف تغییر نیست. وقتی که یک تصویر دیسک شما پویا اعاده به یک دیسک پایه ، دیسک اولیه باقی مانده اساسی است و به دیسک پویا تبدیل نیست.
* انعطاف پذیر کنترل بیش از یک سی دی / دی وی دی نوشتن. است که اجازه می دهد که محدودیت سرعت نوشتن و cashing در فایل ایزو.
* فرمت فایل بهبود یافته از تصویر ایجاد شده توسط برنامه.
* نوشتن و به پارتیشن انتیافاس. هم اکنون تحقیق - تصویر دیسک نسخه bootable (بر اساس هسته لینوکس) پشتیبانی از نوشتن در پارتیشن انتیافاس و همچنین تحقیق - درایو تصویر نسخه ویندوز.


برای دانلود از لینک های زیر استفاده کنید.نوع مطلب : نرم افزار کامپیوتر، 
برچسب ها : نرم افزار R-Drive Image 4.5.4508 Portable، R-Drive Image 4.5.4508 Portable، R-Drive Image 4.5.4508، R-Drive Image، دانلود نرم افزار، نرم افزار، نرم افزار پارتیشن بندی، پارتیشن بندی، پارتیشن مجیک، نرم افزار کاربردی، نرم افزار سیستم، دانلود نرم افزار پارتیشن بندی،
لینک های مرتبط :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات